Hakkımızda

Ekin Ses Işık Görüntü Sistemleri Turizm. Tic. ve San. Ltd. Şti. 1994 yılında; ses, ışık ve görüntü sistemlerinin kiralanması, satışı ve sonralarında servisleri konusunda hizmet vermek üzere İzmir'de kurulmuştur.

Faaliyetlerimiz, bayiisi olduğumuz ürünler, sinema sistemleri, projeksiyon sistemleri, konferans sistemleri ile gelişmektedir. Bölgemizdeki ihtiyaç gereği en etkin ve en güçlü şekilde tümü ithal malzemelerle hizmet veren şirketimiz, sistem kiralama şeklinde genişlemektedir.

Firmamız, hızla gelişmekte olan teknolojik ilerlemeleri sizlere en kısa sürede sunup, müşterilerimizin arzularını sınırsız yerine getirebilmeyi esas faaliyet konusu olarak görmüş ve bunu başarabilme onurunu daima yaşamıştır.

Tüm prensipler ışığında; siz müşterilerimizle kaliteli hizmet anlayışını ve memnuniyetini ön planda tutarak kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli dostluğu ilke edinip, sizlere mükemmeli sunmak mutluluğumuz olacaktır.

Firmamız çalışanları uzun yıllardan beri sektörümüz çalışanları olup her türlü organizasyon konularında yeterli teknik donanıma sahip olup bilgi ve becerilerini arttırmak, yeni ürünler hakkında teknolojik gelişmeleri takip etmek için yurtiçinde ve yurtdışında fuarlara katılmaktadır.

Ekin Ses Işık Görüntü Sistemleri; konser, defile, düğün, açılış, konferans, kongre, festival, miting, fuarlar ve özel organizasyonlarınızda, her an ulaşabileceğiniz ve her türlü teknik desteği sağlayan kaliteli ekibiyle hizmetinizdedir.